Duş Kabini Toptan Duşakabin Konya  Mimar Ofisi Konya 

Türk Evi Mimarisi Karatay Hanımlar Lokali | Mimari Proje Çizimi Özel Tasarımlar Mimarlık Ofisi

Mimari Proje Çizimi Özel Tasarımlar Mimarlık Ofisi

Küvet ve Duşakabin Toptan Satışı Konya

Türk Evi Mimarisi Karatay Hanımlar Lokali

Karatay Hanımlar Lokali ne zaman açılacak derken şimdi kayıtlara başladı bile..

Geleneksel “Türk Evi” mimarisi ile tamamlanan Karatay Hanımlar Lokali.. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, yapımı tamamlanan Karatay Hanımlar Lokali’ni inceledi.
Türk Evi Mimarisi
Büyükşehir Belediyesi’nin Selçuklu, Meram, Karatay ve Alavardı Hanımlar Lokalleri, kaliteli hizmetiyle üyelerine sosyal-kültürel etkinliklerin yanı sıra; hafta boyunca hat, tezhip, çini, ebru, ney, ud, resim, el nakışları, ahşap boyama, mefruşat, diksiyon, Kur’an-ı Kerim okuma, Arapça, İngilizce gibi kurslara katılma imkanı da sağlıyor.
Türk Evi Mimarisi
Konya Karatay Hanımlar Lokali inşaatını inceleyen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, “Mesleki eğitim bölümleri, spor salonları, yüzme havuzu, saunası, oturma salonları ile çok güzel bir kompleks oluşturuluyor” dedi.

Yapımı tamamlanan Karatay Hanımlar Lokali, Karatay bölgesinde oturan hanımların kısa zaman sonra çok sayıda imkandan yararlanmaya başlayacak. Konya Büyükşehir Belediyesi Karatay Hanımlar Lokali ile KOMEK Spor Merkezleri’ne Ocak-Haziran dönemi kayıtları başladı.
Türk Ev Mimarisi
Kayıtların www.konya.bel.tr adresi üzerinden yapılacağı ve 31 Aralık 2011 tarihinde sona ereceği bildirildi. Karatay Hanımlar Lokali İletişim: Ulubatlı Hasan Mahallesi Mesnevi Caddesi No : 21 / Karatay Tel : +90 332 347 00 51

Türk Evi Mimarisi

Karatay Hanımlar Lokali

Konya’da sosyal hayata katkı sağlayan Hanımlar Lokalleri ile insanların eğitim ihtiyaçlarına cevap veren KOMEK’in spor merkezleri önemli bir boşluğu dolduruyor.

Lokaller yılda iki defa üye kaydı alıyor: Güz ve Bahar dönemlerinde. Selçuklu, Meram ve Karatay Hanımlar Lokali, 1000 üye kapasiteli olarak bölgelerinin sosyal hayata katılmayı isteyen hanımlarına hizmet verirken, kursların birinden sertifika alıp diğerine başlayan bu arada haftada birkaç kez de yüzme seanslarına katılarak hem sanat hem de meslek eğitimi alıp öbür yandan da spor aktiviteleriyle zamanı çok iyi değerlendirme imkânı sağlıyor.

Büyükşehir Belediyesi Hanımlar Lokalleri’ne üye olanlar, yüzme, aerobik, step, masa tenisi, bilardo sporlarını yaparken; Bilgisayar, İngilizce, Arapça, Kur’an-ı Kerim, Resim, Ebru, Diksiyon, Enstrüman, El Sanatları gibi faaliyetlere katılabiliyor. Aile danışmanlığı ve rehberlik hizmetlerinin yanında hanımlar, kafeterya ve kabul günü salonundan da yararlanabiliyor.
Türk Evi Mimarisi
Mimar Emine Kalay tarafından geleneksel “Türk Evi Mimarisi” ile tasarlanıp uygulanan “Karatay Hanımlar Lokali” binası resimleri

Kalay Mimarlık Mobilya İnşaat Mühendislik Dekorasyon  Ltd. Şti.

Mimar Emine Kalay
Gsm: + 90 533. 591 98 33
e-mail adresi : kalay-mimarlik [@] hotmail.com
Adres : Şıh Osman Rumi Mahallesi Yavuz Selim Caddesi Kalay Apt. No: 1/1    Meram / Konya – Türkiye


Bu yazıyı paylaş

Etiketler: , , , ,

Yorum yazabilir veya bişey sorabilirsiniz!

Mimari Proje Çizimi Özel Tasarımlar Mimarlık Ofisi www.kalaymimarlik.com © 2011 Tüm hakları saklıdır.

Mimar Konya Konya Mimarlık Firmaları Konya Duşakabin Konya Küvet Konya Yemekleri Konya İnşaat Malzemeleri Konya Rehberi Konya Yapı Mimarı Marka Tescili Toptan Duşakabin

Banyo Duş Sistemleri Cam Duşakabinler Mika Duşakabinler Banyo Küvetleri Duş Tekneleri Modelleri Polistren Cam Duşakabinler Temperli Cam Duşakabinler Küvetler Duş Tekneleri Fiyatları Toptan ve Perakende Satışı Ayrıca Toptan ve Tek Alımlarınızda İtina ile Montajı Yapılmaktadır.

Kalay Mimarlık Mobilya İnşaat Mühendislik Dekorasyon Ltd. Şti. Gsm: + 90 533. 591 98 33 e-mail : kalay-mimarlik [@] hotmail.com
Adres : Şıh Osman Rumi Mahallesi Yavuz Selim Caddesi Kalay Apt. No: 1/1 Merkez / Selçuklu / Karatay / Meram / Konya - Türkiye

 Yönetim 

DMCA.com Şirketler